پایگاه خبری تحلیلی صبح تهران | sobheterhan.com

دوشنبه ۰۶ تير ۱۴۰۱ - 2022 June 27
آخرین اخبار
كدخبر: ۱۵۶۳۷۱
تاريخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۶
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
مدافع جدید تیم فوتبال پرسپولیس با قراردادی معقول به این تیم پیوسته است.

 در یکی دو روز گذشته مرتضی پورعلی‌گنجی با حضور در باشگاه پرسپولیس قراردادش را با این تیم به امضا رساند تا اولین بازیکن جدید فصل آینده سرخپوشان باشد. البته این خبر به صورت رسمی از طرف باشگاه پرسپولیس اعلام نشد و دلیل آن هم بسته بودن پنجره نقل‌وانتقالاتی و البته تمام نشدن فصل بود، اما به زودی عکس و خبر رسمی این قرارداد رسانه‌ای خواهد شد.

پیش از این گفته شده بود که مرتضی پورعلی‌گنجی با قراردادی یک ساله و با یک سال تمدید مشروط به پرسپولیس پیوست، اما این بازیکن با قرارداد قطعی دو ساله پیراهن پرسپولیس را به تن کرده و به این تیم پیوسته است.

هنوز در مورد شماره پیراهنی که پورعلی‌گنجی قرار است به تن کند تصمیم گیری نشده است، اما او اکثرا یا شماره ۸ و یا ۸۸ را می‌پوشد، اما در حال حاضر هر دو شماره به تن رضا اسدی و سیامک نعمتی است. به خاطر همین ممکن است در صورت ماندن این دو بازیکن، پورعلی‌گنجی شماره دیگری را به تن کند. هرچند شنیده‌ها حاکی از آن است که به احتمال فراوان اسدی از پرسپولیس جدا می‌شود تا پورعلی‌گنجی بدون مشکل شماره ۸ را بپوشد.

خبر دیگر اینکه بر خلاف برخی شایعات قرارداد پورعلی‌گنجی با پرسپولیس قرارداد معقول است و از مالی خیلی بالا نیست. ضمن اینکه تمام مراحل امضای قرارداد و چنین موارد با حضور شخص پورعلی‌گنجی انجام شد و خبری از مدیر برنامه‌های رسمی نبود، هرچند یکی از مدیر برنامه‌های قدیمی در همان ابتدا با پورعلی‌گنجی به باشگاه می‌آمد، اما به نوعی تمام کار را خود این بازیکن انجام داد.
send بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
Bookmark and Share
* نام:
ايميل:
* نظر: