پایگاه خبری تحلیلی صبح تهران | sobheterhan.com

دوشنبه ۰۶ تير ۱۴۰۱ - 2022 June 27
آخرین اخبار
كدخبر: ۱۵۶۳۷۰
تاريخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۳
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو حاکی از افزایش قیمت خودروهای مونتاژ، سمند، پژو و دنا از چهارشنبه هفته گذشته تا امروز است.

بررسی نوسانات قیمتی حاکی از افزایش قیمت خودروهای مونتاژ از آخرین روز هفته گذشته تا امروز است به طوری که سوزوکی گراند ویتارا از یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان در چهارشنبه گذشته امروز به یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان رسیده است و سیروئن سی ۳ نیز از یک میلیارد و ۱۷۰ میلیون تومان در چهارشنبه گذسته امروز به یک میلیارد و ۲۲۰ میلیون تومان رسیده است.

از چهارشنبه هفته گذشته تا امروز خودروهای گروه پژو بیشترین افزایش قیمت‌ها را تجربه کردند به طوری که پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۳۹۹ از ۲۸۴ میلیون تومان در چهارشنبه گذشته امروز به ۲۸۵ میلیون تومان رسیده است و پژو ۲۰۶ تیپ ۵ مدل ۱۳۹۹ نیز از ۳۵۰ میلیون تومان در چهارشنبه گذشته امروز به ۳۵۵ میلیون تومان رسیده است و پژو ۲۰۰۸ مدل ۱۳۹۹ نیز در این بازه زمانی ۱۰ میلیون تومان گران شده است و یک میلیارد و ۳۴۰ میلیون تومان قیمت خورده است.

این افزایش قیمت‌ها در بین خودروهای سمند موجود در بازار نیز مشهود است به طوری که سمند LX ساده مدل ۱۴۰۱ از ۳۰۴ میلیون تومان در چهارشنبه هفته گذشته امروز به ۳۰۵ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز از ۲۸۷ میلیون تومان در چهارشنبه گذشته امروز به قیمت ۲۹۰ میلیون تومان رسیده است.

خودروهای دنا نیز در این مدت از افزایش قیمت‌ها در امان نمانده‌اند به طوری که دنا معمولی مدل ۱۴۰۰ از ۳۸۷ میلیون تومان در چهارشنبه گذشته امروز به قیمت ۳۹۰ میلیون تومان رسیده است.

قیمت روز خودرو در جدول زیر آمده است:


سوزوکی گراند ویتارا ۱۰۰ میلیون تومان گران شد/ آخرین قیمت پژو، تیبا، سمند و کوییک

send بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
Bookmark and Share
* نام:
ايميل:
* نظر: