پایگاه خبری تحلیلی صبح تهران | sobheterhan.com

يکشنبه ۰۷ آذر ۱۴۰۰ - 2021 November 28
آخرین اخبار
كدخبر: ۱۴۵۳۶۸
تاريخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۲
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
سلیمی در تذکر شفاهی:
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس در بیان اینکه اعضای دولت قبل اتاق عملیاتی در جهت تخریب مجلس و دولت تشکیل داده‌اند، تأکید کرد که آنها باید به افکار عمومی توجه کنند چرا که مردم از آگاهی‌ لازم برخوردار بوده و اسیر این فضاسازی‌ها نمی‌شوند.

علیرضا سلیمی در جلسه علنی امروز (یکشنبه 25 مهرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی ضمن تبریک به مناسبت آغاز امامت امام زمان (عج) و سالروز عصای سفید گفت: امید است همه مردم و دست‌اندرکاران الزامات مرتبط با این عزیزان را درک کنند و رسانه‌ها نیز فرهنگ‌سازی کنند که رانندگان ارجمند به موضوع تسهیل رفت و آمد آنها دقت کنند.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس ادامه داد: شایعه و دروغی که علیه مجلس ساختند، نشان داد این اتاق عملیات جهت تخریب مجلس و دولت همزمان شکل گرفته است.

وی تصریح کرد: بحث محرمانه بودن اموال مسولان در مجلس نبوده و متأسفانه سیاستی که این آقایان در اتاق عملیات در پیش گرفته‌اند، سیاست ماکیاولیستی، دروغ سازی و غوغاسازی است و جالب است افرادی این دروغگو را می‌سازند که پیش از این بیشترین مسائل محرمانه را داشتند و دولتشان دولتی بود که قراردادهای محرمانه اعم از نفتی، خرید هواپیما، پالرمو و توتال را داشت.

سلیمی تأکید کرد: امیدواریم افکار عمومی جدی بگیرند چرا که مردم امروز مسائل را درک می‌کنند و اسیر این فضاسازی‌ها نمی‌شوند./

پایان پیام

send بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
Bookmark and Share
* نام:
ايميل:
* نظر: