پایگاه خبری تحلیلی صبح تهران | sobheterhan.com

يکشنبه ۰۷ آذر ۱۴۰۰ - 2021 November 28
آخرین اخبار
كدخبر: ۱۴۵۳۶۴
تاريخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۱
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا عنوان کرد:
محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا گفت: در بازار داخلی هم نرخ هر دلار آمریکا هم با نوسانی جزئی مواجه شد، اما در کل با توجه به کاهش تقاضا و داد و ستد‌ها در بازار قیمت‌ها از یک ثبات نسبی برخوردار است.


محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا در خصوص وضعیت امروز بازار طلای کشور گفت: در بازار امروز بهای جهانی یک هزار و ۷۶۸ دلار و قیمت هر اونس نقره هم ۲۳ دلار و ۴۰ سنت است. در بازار داخلی هم نرخ هر دلار آمریکا هم با نوسانی جزئی مواجه شد، اما در کل با توجه به کاهش تقاضا و داد و ستد‌ها در بازار قیمت‌ها از یک ثبات نسبی برخوردار است.


کارشناس بازار سکه و طلا افزود: در بازار امروز سکه طرح قدیم با قیمت ۱۱ میلیون و ۲۸۰ هزار تومان، سکه طرح جدید ۱۱ میلیون و ۵۸۰ هزار تومان و نیم سکه هم باقیمت ۵ میلیون و ۹۵۰ تومان داد و ستد شد. ربع سکه هم با قیمت ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و سکه‌های یک گرمی هم با قیمت ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان خرید و فروش شد.


کشتی آرای گفت: هر مثقال طلای آب شده ۱۷ عیار با قیمت ۴ میلیون و ۹۴۲ هزار تومان و یک گرم طلای ۱۸ عیار هم با قیمت یک میلیون و ۱۴۰ هزار تومان معامله شد.
 


او در ادامه افزود: یک گرم طلای ۲۰ عیار با قیمت ۱ میلیون و ۲۶۸ هزار تومان، یک گرم طلای ۲۱ عیار با ۱ میلیون و ۳۳۰ هزار تومان، یک گرم طلای ۲۲ عیار با ۱ میلیون و ۳۹۵ هزار تومان و یک گرم طلای ۲۴ عیار با قیمت ۱ میلیون و ۵۲۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شد.


این فعال بازار طلای و جواهر کشور گفت: حباب سکه ۳۶۰ هزار تومان است. نرخ دلار در بازار آزاد ۲۷ هزار و ۲۲۰ تومان است.
send بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
Bookmark and Share
* نام:
ايميل:
* نظر: