پایگاه خبری تحلیلی صبح تهران | sobheterhan.com

جمعه ۰۴ تير ۱۴۰۰ - 2021 June 25
كدخبر: ۱۳۵۴۹۴
تاريخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۸
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
گزارش از بازار سکه و طلا در روزشنبه، ۱۸ اردیبهشت ماه؛
محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا گفت: در ۲ روز گذشته با توجه به منفی شدن شاخص‌های اقتصاد جهانی بهای جهانی طلا بر خلاف پیش‌بینی‌ها با ۶۱ دلار افزایش به یک هزار و ۸۳۱ دلار در هر اونس رسید.
صبح تهران به نقل از پارسینه: محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا در گفتگو با خبرنگارپارسینه در خصوص وضعیت امروز بازار طلای کشور گفت: در ۲ روز گذشته با توجه به منفی شدن شاخص‌های اقتصاد جهانی بهای جهانی طلا بر خلاف پیش‌بینی‌ها با ۶۱ دلار افزایش به یک هزار و ۸۳۱ دلار در هر اونس رسید. قیمت هر اونس نقره هم با افزایش به ۲۷ دلار و ۵۴ سنت رسید.

کارشناس بازار سکه و طلا افزود: در بازار امروز سکه طرح قدیم با قیمت ۹ میلیون و ۳۵۰ تومان، سکه طرح جدید ۹ میلیون و ۵۲۰ هزار تومان و نیم سکه هم باقیمت ۵ میلیون ۲۰۰ هزار تومان داد و ستد شد. ربع سکه هم با قیمت ۳ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان و سکه‌های یک گرمی هم با قیمت ۱ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان خرید و فروش شد.

کشتی آرای گفت: هر مثقال طلای آب شده ۱۷ عیار با قیمت ۴ میلیون و ۴۵ هزار تومان و یک گرم طلای ۱۸ عیار هم با قیمت ۹۳۳ هزار تومان معامله شد.

او در ادامه افزود: یک گرم طلای ۲۰ عیار با قیمت ۱ میلیون و ۳۷ هزار تومان، یک گرم طلای ۲۱ عیار با ۱ میلیون و ۸۹ هزار تومان، یک گرم طلای ۲۲ عیار با ۱ میلیون و ۱۴۰ هزار تومان و یک گرم طلای ۲۴ عیار با قیمت ۱ میلیون و ۲۴۴ هزار تومان قیمت‌گذاری شد.

این فعال بازار طلای و جواهر کشور گفت: حباب سکه به ۳۳۰ هزار تومان رسید. نرخ دلار در بازار آزاد ۲۱ هزار و ۴۲۰ تومان است.
 

send بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
Bookmark and Share
* نام:
ايميل:
* نظر: