برنامه‌ ریزی برای آخرین ضربه به اسرائیل؛
سردار قاآنی: روزانه ۱۵ عملیات علیه مواضع رژیم اشغالگر قدس انجام می‌شود
فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران با اشاره به این که امروز رژیم اشغالگر قدس به اضمحلال رسیده است، گفت: روزانه ۱۵ عملیات علیه مواضع این رژیم انجام می شود.
كدخبر: ۱۵۹۴۶۴
تاريخ: ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۵

سردار اسماعیل قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران در مراسم شب وداع عاشورایی با سه پیکر مطهر کربلایی شهدای مدافع حرم«شهید حاج رحیم کابلی»،«شهید مصطفی تاش موسی» و «شهید محمد امین کریمیان » افزود : مبارزان فلسطینی آخرین ضربات را بر پیکر رژیم صهیونیستی وارد می‌کنند

سردار قاآنی با تاکید بر اینکه رژیم صهیونیستی رو به اضمحلال است، تصریح کرد: هر روز شاهد هستیم که ضریب امنیتی رژیم صهیونیستی در حال افول است.

به گفته فرمانده نیروی قدس سپاه مبارزان فلسطینی در حال برنامه ریزی هستند تا در زمان مناسب آخرین ضربات را بر پیکر پوسیده رژیم صهیونیستی وارد کنند.

سردارقاآنی با بیان اینکه نظام اسلامی همانند گذشته پشتیبان و حامی مظلومان فلسطینی است، خاطرنشان کرد: فرزندان اسلام در سرزمین‌های اشغالی، غزه و لبنان تربیت شده مکتب امامین انقلاب هستند و آمریکا و رژیم صهیونیستی نمی‌توانند در مقابل این قهرمانان مقاومت کنند.

فرمانده نیروی قدس سپاه تاکید کرد: فرزندان اسلام در سرزمین های اشغالی به ظرفیتی رسیدند که نیازهای شان را خودشان برطرف می کنند و فرزندان پرورش یافته مکتب شهدا، در برابر رژیم اشغالگر قدس تا پیروزی کامل ایستادگی می کنند.

فرمانده سپاه قدس با اعلام اینکه دشمنان باید بدانند هیچگاه از خباثت‌ها و جنایت‌هایشان درحق مظلومان منطقه و هر نقطه جغرافیایی غافل نخواهیم شد، افزود: اگرچه دشمن پاسخ دشمنی های خود را در بسیاری از موارد در زمان بسیار کوتاهی گرفته است اما هر کدام که باقی ماند، ما برای آن برنامه داریم.