پایگاه خبری تحلیلی صبح تهران | sobheterhan.com

جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱ - 2022 December 02
كدخبر: ۱۶۱۵۱۷
تاريخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۳
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
منابع محلی از وقوع حریق بزرگی در یکی از بازارهای اصلی گردشگری در تل‌آویو خبر دادند.باشگاه خبرنگاران نوشت؛ جروزالم پست در گزارش امروز (شنبه) از وقوع آتش‌ سوزی بزرگی در چندین غرفه بخش جنوبی بازار کارمل در تل‌ آویو خبر داد.

گفته می‌شود اکنون ۶ تیم آتش‌نشانی به محل اعزام شدند تا آتش را مهار کنند و این نشریه در گزارش خود نوشت: «شش تیم آتش‌نشانی و یک دستگاه جرثقیل در حال اطفای حریق هستند. به دلیل وجود سیم‌کشی در این بازار احتیاط نیرو‌های آتش‌نشانی بیشتر است.»

منبع احتمالی آتش‌سوزی یکی از مراکز غذایی در بازار اعلام شده و گفته می‌شود این مغازه بسته است. گزارشی از تلفات یا افراد محبوس شده تاکنون منتشر نشده است، اما ساکنان منطقه گفتند که صدای انفجار شنیده‌اند. بررسی شرایط آتش‌سوزی با حضور نیرو‌های پلیس در محل ادامه دارد.

چندین شاهد عینی گزارش دادند ستون دود سیاه و بزرگی دیده می‌شود که از سمت جنوبی بازار بالا می‌آید و رهگذران هم از شعله‌های آتش نگران هستند.

سال گذشته هم آتش‌سوزی دیگری در رستوران باستا در بازار کارمل گزارش شد در آن زمان این حادثه تلفات جانی در پی نداشت، اما خساراتی به تأسیسات و مناطق اطراف وارد شد.

send بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
Bookmark and Share
* نام:
ايميل:
* نظر: