پایگاه خبری تحلیلی صبح تهران | sobheterhan.com

سه‌شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ - 2022 August 09
آخرین اخبار
كدخبر: ۱۵۷۷۷۲
تاريخ انتشار: ۰۶ تير ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۱
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
هم زما ن در سومین روز از هفته صرفه جویی ، به منظور هشدار مصرف آب، مجموعه پرمخاطب گروه تلویزیونی کودک ،همراه با حامیان آب ،و عروسک محبوب مل مل درمحل سالن همایش کانون پرورشی وفکری کودکان ونو جوانان گرد هم آمدند.

 به گزارش روابط عمومی شرکت تامین وتصفیه آبفای تهران، ململ عروسک محبوب تلویزیون و گلی به همراه  کودکان حامیان آب در یک برنامه اختصاصی فقط با موضوع آب ، به اسراف  کنندگان ومشترکان پرمصرف هشدار دادند وبرصرفه جویی تاکید وبا همخوانی سرود به شکل یک صدا و شعارهای مختلف دغدغه و نگرانی خود را در کمبود منابع آبی به بزرگسالان ابراز کردند.

براساس این گزارش عوامل تولید برنامه ململ از جمله گلی مجری، ضمن بازدید از تصفیه خانه جلالیه ومرکز کنترل آب تهران نیز درراستای ترویج فرهنگ صرفه جویی چند بخش برای ساخت وپخش   تیزردرتلویزیون وفضای مجازی ضبط وتولیدکردند.

بهنام  بخشی  مدیر  روابط عمومی  شرکت تامین و تصفیه هدف .این کار  مشترک را تاثیر بسیار زیادرسانه ملی بر طیف کودکان برشمرد و اذعان داشت بهترین سن برای آموزش و نهادینه کردن مصرف بهینه آب وتغییر الگوی مصرف ۵تا۱۲ سال در کودکان ونوجوانان می باشد که ، هم می آموزند وهم با حس مطالبه گری از سوی والدین، آنها را دراین مسیر متقاعد وهمراه می کنند.

وی ادامه داد:گروه تلویزیونی مل مل و مجری محبوب این برنامه گلی با حضور در تصفیه خانه جلالیه  و مشاهده فرآیند تامین، تصفیه و  انتقال آب با  بهره گیری  از زبان هنر و طنز کودکان توانستند بسیاری از نیاز محتوایی وفرهنگی را به حامیان آّ ب منتقل کنند و آموختند چگونه با کم مصرف کردن  آب ورسیدن به سرانه ۱۳۰ لیتر درشبانه روز آینده وشرایط فعلی را بدون مخاطره ونگرانی سپری کنند.

بخشی افزود:بازخورد این برنامه درپیامهایی که از والدین وهمراهان دریافت شد به طورکامل نتایج مثبتی را تداعی کرد

لازم به ذکر است ضمن مشارکت پرثمر آبفای منطقه۳ ، در این برنامه رییس انجمن روابط عمومی ایران،  مدیرکل روابط عمومی آبفای کشور و تنی چند از صاحب نظران و مدیران دیگر همکاری وهمچنین خانواده های کودکان نیز حضورداشتند.

خاطرنشان می شود:این برنامه با حداقل هزینه انجام ودرنظراست همکاری با رسانه به ویژه شبکه کودک  ادامه داشته و  دریک بازده زمانی کلیه  موضوعات مربوط  به  فرهنگ  مصرف  بهینه وراهکارهای علمی وپژوهشی به صورت فراگیر  وفرا استانی انجام شود

گفتنی است این برنامه درششم تیرماه سال جاری از شبکه پویا پخش خواهدشد.

 

 
 

قطرهگردهماییگردهماییگردهمایی

 

send بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
Bookmark and Share
* نام:
ايميل:
* نظر: