پایگاه خبری تحلیلی صبح تهران | sobheterhan.com

دوشنبه ۰۶ تير ۱۴۰۱ - 2022 June 27
آخرین اخبار
كدخبر: ۱۵۷۵۲۳
تاريخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۷
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
رسانه های کره شمالی در مستندی که برای مارشال تازه درگذشته این کشور پخش کردند تصاویری از دوران نوجوان کیم جونگ اون نیز منتشر کردند.

عکس‌های تازه منتشر شده از کیم جونگ اون، نگاهی نادر به سال‌های نوجوانی او قبل از تبدیل شدن به رهبری کره شمالی دارد.

به گزارش فرارو، این مجموعه عکس‌ها پس از پخش مستندی از زندگی مرشد وفادار کیم، هیون چول هه مارشال ارتش خلق کره که مدتی پیش درگذشت، توسط رسانه‌های دولتی کره شمالی منتشر شده است.

این مستند با عنوان "نزدیکترین به خورشید" شامل چندین عکس از رهبر کره شمالی در حال گذراندن وقت با هیون است.

یک تصویر کیم را در اوایل نوجوانی نشان می‌دهد که دستان هیون را گرفته است و عکس دیگری کیم را در اواخر نوجوانی با هیون، پدرش کیم جونگ ایل و خواهرش کیم یو جونگ نشان می‌دهد.

هیون چول هه، که ماه گذشته درگذشت، یک مارشال ارتش خلق کره بود که به کیم جونگ اون کمک کرد تا بعد از مرگ پدرش در سال ۲۰۱۱، رهبر کره شمالی شود. مشاور کیم علیرغم اینکه برای مدت طولانی در بیمارستان بستری بود، ماه گذشته درگذشت.

بخشی از فیلم تجزیه و تحلیل می‌کند که کیم چگونه دستورالعمل‌های پزشکی دقیقی در مورد نحوه درمان بیماری مزمن قلبی و نارسایی قلبی هیون توسط پزشکان بین سال‌های ۲۰۱۷ تا ۲۰۲۱ ارائه کرده است.

یک منبع اطلاعاتی کره جنوبی حدس زده است که هدف از این فیلم به نظر می‌رسد تشویق مردم کره شمالی به تقلید از هیون باشد که حتی زمانی که کیم کودک بود کاملاً به رهبر وفادار بود.

تاکنون تصاویری از دوران نوجوانی کیم جونگ اون منتشر نشده بود.

send بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
Bookmark and Share
* نام:
ايميل:
* نظر: