پایگاه خبری تحلیلی صبح تهران | sobheterhan.com

دوشنبه ۰۶ تير ۱۴۰۱ - 2022 June 27
آخرین اخبار
كدخبر: ۱۵۷۵۰۵
تاريخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۵
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
معدنی‌پور:
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه اولویت‌بندی و ریل‌گذاری با محوریت ساماندهی معتادان متجاهر اتفاق خوبی بوده است، اظهار کرد: هدف‌گذاری اصلی در قرارگاه اجتماعی باید پیشگیری از آسیب‌ها باشد و کنترل و کاهش آن باید مدنظر قرار بگیرد.

 نرگس معدنی پور در هفتاد و دومین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در واکنش به گزارش معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران در خصوص قرارگاه اجتماعی با تأکید بر وظایف تمام دستگاه ها در قرارگاه های اجتماعی گفت: تشکیل این قرارگاه اقدام خوبی بوده و مردمی سازی قرارگاه نیز به عنوان یک ضلع آن اقدام مثبتی به شمار می رود.

عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه اولویت بندی و ریل گذاری با محوریت ساماندهی معتادان متجاهر اتفاق خوبی بوده است، اظهار کرد: هدف گذاری اصلی در قرارگاه اجتماعی باید پیشگیری از آسیب ها باشد و کنترل و کاهش آن باید مدنظر قرار بگیرد.

وی ادامه داد: زمانی می توانیم مدعی باشیم که در کنترل و کاهش آسیب اجتماعی موفق شده ایم که از زمینه بروز آن جلوگیری کنیم و هدف گذاری ما تحکیم بنیان خانواده و فرهنگسازی باشد.

معدنی پور با بیان اینکه گزارش ارائه شده تنها در خصوص بخشی از فعالیت های قرارگاه بوده است، خاطرنشان کرد: اقدامات سالیانه فعالیت ها در قرارگاه اجتماعی مشخص شده و گزارش آن باید ارائه شود.

وی تأکید کرد: معاونت اجتماعی همکاری لازم را با کمیسیون فرهنگی و اجتماعی دارد اما حضور معاون اجتماعی و ارائه گزارشات را باید بیش از پیش داشته باشیم.

انتهای پیام/

send بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
Bookmark and Share
* نام:
ايميل:
* نظر: