پایگاه خبری تحلیلی صبح تهران | sobheterhan.com

جمعه ۲۷ فروردين ۱۴۰۰ - 2021 April 16
كدخبر: ۱۳۳۷۹۶
تاريخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۹
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
نماینده مردم گرمی در مجلس انتقاد کرد؛
گرمی - نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی گفت: تعدادی از وزرا و مسئولان کشوری در توزیع اعتبارات استانی دچار ظلم فاحشی شدند که اسناد آن را در اختیار رسانه‌ها قرار خواهیم داد.


ولی اسماعیلی  اظهار کرد: در سال ۹۹ به جای توزیع متوازن اعتبارات در استان‌ها نگاه تنی و ناتنی را از سوی برخی از مدیران و مسئولان کشوری شاهد بودیم که نتیجه آن تشدید محرومیت در مناطقی همچون گرمی است.

وی با بیان اینکه مدیران ارشد نگاه مثبت و روبه جلویی به رفع محرومیت در مناطق کمتر توسعه یافته ندارند، خاطرنشان کرد: در همه ابعاد نتیجه این توسعه نامتوازن و توزیع ناعادلانه اعتبارات را شاهد هستیم.

مدیرکل بنیاد شهید در محضر خدا پاسخگو باشد

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی نمونه این اقدام ناعادلانه را در اخذ بودجه با توجه به نیاز جامعه هدف جانبازان، ایثارگران و خانواده‌های معظم شهدا یادآور شد و بیان کرد: جالب است همه مدیران کل بنیاد شهید کشور برای افزایش بودجه پیگیری‌هایی را از طریق کمیسیون اجتماعی انجام دادند و تنها مدیرکلی که نیامد مدیر کل بنیاد شهید استان اردبیل بوده که امیدواریم بتواند در محضر خداوند پاسخگوی خانواده‌های شهدا باشد.

اسماعیلی ادامه داد: در زمان بررسی لایحه بودجه ۱۴۰۰ هیچ جلسه توجیهی در خصوص چگونگی اخذ بودجه توسط سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل با مجمع نمایندگان برگزار نشد.

وی بیان کرد: این در حالی است که هر روز شاهد جلسات حضوری مسئولان ارشد استان با مجمع نمایندگان استان‌ها در مجلس بودیم.

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی به افزایش بودجه استان اردبیل به ویژه در حوزه عمرانی اشاره کرد و گفت: این افزایش بودجه محصول تلاش تک تک نمایندگان استان اردبیل است که شبانه‌روزی در ارتقای بودجه استان تلاش و جدیت کردند.

اسماعیلی تصریح کرد: تا زمانیکه در جایگاه نمایندگی مردم گرمی و انگوت هستم اجازه تضییع حق مردم گرمی و مرزنشینان بخش موران و شهرستان انگوت را مخصوصاً در حوزه تخصیص آب سدها نخواهم داد.

وی افزود: در خصوص تعیین تکلیف زمین آموزش و پرورش که باید برآورد قیمت شده و برای احداث درمانگاه در اختیار مجموعه قرار گیرد متأسفانه هیچ نتیجه عملی به دست نیامده و همچنان احداث این درمانگاه در هاله‌ای از ابهام است.

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی گفت: در این زمینه برای دفاع از حق مردم سوال از وزیر آموزش و پرورش را در مجلس پیگیری کرده و از سازمان تأمین اجتماعی برای تأخیر و تعلل پیش آمده پاسخی مناسب خواهیم خواست.

send بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
Bookmark and Share
* نام:
ايميل:
* نظر: