پایگاه خبری تحلیلی صبح تهران | sobheterhan.com

شنبه ۲۸ فروردين ۱۴۰۰ - 2021 April 17
كدخبر: ۱۳۳۷۸۲
تاريخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۰
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
گزارش از افت مهاجم سابق پرسپولیس؛
در هر صورت هرمشکلی که هست باید زودتر حل شود؛ پیش از آنکه دیر شده باشد تا علیپور به اجبار به تیم دیگری فروخته و یا قرض داده شود.

صبح تهران به نقل از پارسینه: علی علیپور مهاجم فصل گذشته پرسپولیس در پانزدهمین هفته متوالی موفق به گلزنی برای نیمش ماریتیمو پرتغال نشد تا خیل عظیمی از هواداران این تیم بشدت نسبت به عملکرد او شاکی شوند.

علی علیپور که یک فصل آقای گل لیگ برتر ایران با پیراهن پرسپولیس شده بود و فصل گذشته نیز رتبه سوم برترین گلزنان لیگ را کسب کرده بود حالا در ۱۵ هفته نمیتواند حتی یک گل وارد دروازه رقبا کنند. به همین خاطر شایعه بازگشت او به فوتبال ایران و تیم پرسپولیس به‌گوش میرسد.

علیپور اما در گفت‌وگو تازه پیرامون بازگشتش به پرسپولیس و شایعات این‌چنینی پاسخ داد. علیپور در پاسخ به این سوال که «پس بحث بازگشت تو به فوتبال ایران مطرح نیست؟» واکنش تندتری نشان داده و گفته است: «من در فوتبال ایران در تیم بزرگی، چون پرسپولیس بازی کردم و بدان افتخار می‌کنم، اما اکنون به فوتبال پرتغال آمده ام تا در این کشور خودم را نشان دهم. اگر قرار بود جا بزنم و خسته شوم و نا امید اصلا خودم را بازیکن لحاظ نخواهم کرد. هدف من ارایه بازی‌های خوب برای ماریتیمو و در نهایت بازی در تیم‌های بزرگ‌تر است و به این هدف خواهم رسید. متاسفانه اخباری که در این باره در ایران منتشر می‌شود دور از واقعیت است. قرارداد من مشخص است و از سویی تلاش من را سرمربی جدید می‌بیند که به دنبال تغییر وضعیت هستم و به همین بهانه در بازی با بنفیکا به میدان رفتم وتعویض هم نشدم. من نه فقط به توانمندی خود بلکه به لطف خدا ایمان دارم و شک ندارم از این شرایط عبور خواهم کرد.»

علیپور تاکید زیادی روی قرارداد ۲ ساله‌ی خود با ماریتیمو دارد اما فرامش کرده اگر این روند را ادامه دهد، باشگاه او را به صورت قرضی به تیم خواهانش خواد داد تا خداقل بخشی از این قرارداد او تامین شود!

امین که در رزومه علیپور آقای گلی لیگ ایران ثبت شده باعث گردیده که هواداران ماریتیمو نسبت به آینده‌ی این بازیکن امیدوارتر از قبل باشند. بسیاری عقیده دارند باتوجه به اینکه ماریتیمو در قعر جدول قرار دارد طبعا هافبک‌های خوبی نیز ندارند که برای علی بازیسازی کند!

در هر صورت هرمشکلی که هست باید زودتر حل شود؛ پیش از آنکه دیر شده باشد تا علیپور به اجبار به تیم دیگری فروخته و یا قرض داده شود.

send بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
Bookmark and Share
* نام:
ايميل:
* نظر: