پایگاه خبری تحلیلی صبح تهران | sobheterhan.com

شنبه ۲۸ فروردين ۱۴۰۰ - 2021 April 17
كدخبر: ۱۳۳۷۶۱
تاريخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۱
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
باشگاه پرسپولیس لایحه دفاعی خود را درباره پرونده مالی دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران به فدراسیون ارائه داد.

علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران، اواخر فصل گذشته از جمع شاگردان یحیی گل محمدی در پرسپولیس خارج رفت تا به عنوان لژیونر به آنتورپ بلژیک بپیوندد.

او پس از حضور در باشگاه بلژیکی خواهان دریافت طلب پنج میلیارد و هفتصد میلیون تومان بابت آپشن قراردادش و قهرمانی این تیم برای چهارمین فصل متوالی در لیگ برتر شد.

مبلغی که مدیران وقت باشگاه پرسپولیس آن را رد کردند و میزان طلب بیرانوند را کمتر از اینها دانستند. همین امروز باعث شکایت بیرانوند از باشگاه پرسپولیس به کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال شد.

این کمیته نیز تا دهم فروردین ماه سال جاری به پرسپولیس فرصت دفاع داد که بخش حقوقی این باشگاه نیز در تاریخ تعیین شده اقدام به ارسال آن کرد.

باشگاه پرسپولیس با دلایل مختلف و ترک زودهنگام تیم توسط بیرانوند در فصل گذشته خواهان پرداخت غرامت از سوی دروازه‌بان شماره یک تیم ملی ایران شده است.

لایحه‌ای که به امضای تنی چند از وکلای حقوق بین الملل ورزشی نیز رسیده است و سرخ‌ها امیدواری زیادی برای دریافت پول از بیرانوند دارند.

قرار است کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال پاسخ این پرونده را تا پایان فروردین ماه بدهد و فرصت اعتراض به هر دو طرف را قائل شود تا آن را در کمیته استیناف دوباره مطرح کنند.

send بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
Bookmark and Share
* نام:
ايميل:
* نظر: